PŘEHLED VŠECH KONTAKTNÍCH OSOB

Der Geschäftsführer von Willig ist Ihr persönlicher Ansprechpartner

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Christoph Müller
Tel.: 03722 60 74 0
muellerc@willig.eu

Kurt Willig
Tel.: 0176 19889113
willigk@willig.eu

Vedení servisu:

Marc Roßmann
Tel.: 03722 60 74 28
rossmannm@willig.eu

Vedení skladu (náhradní díly):

Franziska Roscher
Tel.: 03722 60 74 13
roscherf@willig.eu

Hartmut Bauer
Tel.: 03722 60 74 25
bauerh@willig.eu

Mike Richter
Tel.: 03722 60 74 24
richterm@willig.eu

Personální/ekonomické vedení:

Alexander Vazquez
Tel.: 03722 60 74 20
vazqueza@willig.eu

Vedení materiálového hospodářství:

Martin Göring
Tel.: 03722 60 74 18
goeringm@willig.eu

Vedení lakovny:

Steve Brieger
Tel: 03722 60 74 26
briegers@willig.eu

Vedení prodeje:

Reinhard Dotzauer
Tel.: 0160 93738867
dotzauerr@willig.eu